BuranTeatr

Workshop: Herecký workshop AmaTeatr II

„Ukázka způsobu práce v divadelním souboru AmaTeatr. Máš rád divadlo? Zajímá tě, jaké to je být hercem? Chceš si to vyzkoušet? Přijď a zjisti, jaké to s námi je. Můžeš se rozhodnout, zda se chceš stát členem AmaTeatru a potkávat se pravidelně. “


AmaTeatr II

Pro účastníky ve věku od 20 let.

27.6.2017 19:00-20:30 hod.

Cena: 100 Kč

Pro účastníky ve věku od 20 let

START: 13.10.2017

Potkávat se budeme vždy v pátek 18:00-20:00 hod. v divadle BuranTeatr

CENA: 800 Kč/měsíc

Členský poplatek zahrnuje: divadelní prostor - zkušebny, velká a malá scéna, dvě lektorky, náklady na inscenaci a případné zájezdy, profesionální technické zázemí. Členové mají slevu na všechna představení divadla BuranTeatr- vstupné 100 Kč

KONTAKT: denisa.tchelidze@buranteatr.czAmaTeatr je amatérský soubor divadla BuranTeatr.

Naučíme tě základům herecké a režijní práce, seznámíme tě s fungováním divadla a společně vytvoříme divadelní představení, díky kterému to všechno zažijeme na vlastní kůži.

Lektorky:

Denisa Tchelidze- absolventka studia dramatické výchovy na Katedře výchovné dramatiky DAMU v Praze, kde i nadále působí. Pracuje jako učitelka dramatické výchovy na střední škole a zároveň jako lektorka v divadle BuranTeatr a ve vzdělávací organizaci Proraptor.

Gabriela Ženatá- absolvovala obor činoherní režie na JAMU v Brně a patří ke kmenovým režisérům BuranTeatru. Mimo jiné vede lekce Terapie loutkou pro děti se speciálními potřebami v Jihomoravském kraji.