Inscenace Pan Polštář slaví desetileté výročí aneb Pořádná porce peří

„Na svatou Kateřinu zalezeme pod peřinu. Na svatého Burana budem pařit do rána.“


Pět plus pět pánělet Pana Polštáře pokřtíme při prosincovém pátku pikantním peřinovým pořadem. Perverzní pyžamovou párty. Pivem. Panáky. Pohodou. Přátelstvím. Prasečinkami. (Pravděpodobnost početí padesát procent) Přijďte!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ PROGRAM ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

// 15:00 // Polštářová bitva

Poťouchle půvabná pičovina. Přineste polštáře, poletí peří!

Pozor! Sraz v 15 hod. před divadlem. Místo konání bitvy je překvapení. Šest nejhrdinějších a nejulítlejších bitkařů a bitevníků získá vstupenku na představení Pana Polštáře zdarma. Pokud již budete mít vstupenku zakoupenou, získáte volňásek na jakékoli naše představení. Všichni účastníci bitvy mají pak 10% slevu na půlpátový punč v Black Box Cafe.

// 16:30 - 17:30 // Buranský kvíz a půlpátový punč

Prověrku povedou, programem provází, přehled prověří Mirek Ondra. Půlpátový punč připraví v Black Box Cafe Katka Eichlerová.

Pozor! Tým mohou tvořit max. 4 osoby, počet zvířat je libovolný. Vítězové získají vstupenky na představení Pana Polštáře zdarma. Pokud již budete mít vstupenku zakoupenou, získáte volňásek na jakékoli naše představení.

// 19:00 // Pan Polštář

Pitoreskně povídavá pohroma. Představení pro pozitivní, pesimistické, posedlé, prostopášné, pokrytecké, panovačné, pečlivé, pyšné, pubertální, prudérní i povolné paní, pány, potomky, přátele, partnery, podržtašky, pedagogy, posluchače, psy.

Pozor! Představení uvádíme výjimečně na velké scéně a v jeho průběhu se vystřídají všechny herecké alternace.

Vstupenky ZDE

// 22:15 // Pyžamová párty

Pyžamová párty plná pokušení, popových, punkových, psytrancových i psychedelických pecek. Převlečte pyžama, přezujte papuče, přeperte přikrývky a přijďte pařit, pít, ponocovat, poklábosit.

// 23:15 // Veronika Bartošová s kapelou

Předposlední perlička potrhlého programu plná popěvků i podivných pohyblivých póz.

// 00:30 // Soutěž o nejburanštější pyžamo

Porota předvybere z příchozích a přeživších pár proporčně působivých a pošahaných pyžam, pozve představitele na pódium a publikum poměrem potlesku podpoří potenciální přemožitele.

Pozor! Vítěz soutěže získá volnou vstupenku na jakékoli naše představení.

Neprďte doma do peřin, prďte v Buranech do polštáře.