BuranTeatr

Párty všech hrdinů aneb Otvíráme krabici

„23. září zahajujeme třináctou sezónu divadla BuranTeatr.“


V 19,30 hod. odstartujeme celý večer premiérou inscenace Železný major, část II. - Vykoupení /Divadelní komix/ v režii Pavla Baďury. Kolem 21 hod. slavnostně zahájíme provoz nové kavárny Black Box Cafe a ihned ji pokřtíme naší bláznivou Párty všech hrdinů aneb Otvíráme krabici.

Přes den nabídne kavárna prostor pro odpočinek i práci, po večerech se bude měnit v barové doupě neřesti s rozmanitým doprovodným programem. Provozní kavárny je Kateřina Eichlerová a autorkou grafiky Simona Vaškovičová. Otevřete s námi Black Box Cafe a objevte, jaké zážitky, možnosti a nepřístojnosti vám může tato černá skříňka nabídnout!

Co všechno vás v Black Box Cafe čeká? „S Black Box Cafe přineseme do Brna kávy od jedinečné pražírny Double B, na čepu se můžete těšit na brněnský létající minipivovar Albert, záležet si dáme i na výběru vína, domácích limonád, kvalitních čajů a samozřejmě i pochutin, které budou mít i obědovou variantu. Otevřeno bude od 12 hod. do půlnoci, v případě kulturních akcí bude zavírací čas jen a jen na našich hostech, na jejich konzumaci a hlavně na tom, jak se budou bavit. V nabídce se objeví i tajemné black boxy, při kterých barista vybere zákazníkovi dle základních indícií menu na míru. Dveře jsou u nás otevřeny všemu, koncertům, čtení, divadlu či workshopům,“ říká Katka Eichlerová.

Program:

19,30 hod. – Železný major, část II. - Vykoupení /Divadelní komix/ (Premiéra)

21,30 hod. – Slavnostní zahájení sezóny 2017/2018 a otevření kavárny Black Box Cafe

22,00 hod. – Ty Syčáci (koncert)

23,00 hod. – Veronika Bartošová s kapelou (koncert)

Od 22 hod. hraje k tanci i poslechu DJ TOsuYA

Premiéra inscenace je vyprodána. Na párty je vstup zdarma a není podmíněn účastí na premiéře.

Facebooková událost akce zde.