TAMTi

TAMTi: Příběhy z městečka

„Příběhy z městečka jsou netradičním improvizačním divadelním představením. Městěčko - dějiště příběhu - si s vaší pomocí vymyslíme přímo na jevišti. Před vámi se otevřou osudy a příběhy šesti lidí posplétaných v síti vztahů a situací, které prostředí malého městečka nabízí.“


Představení vzniká přímo na jevišti - tady a teď. Herci v interakci vytváří a formují své charaktery, před zrakem diváků se dokreslují detaily budov, ulic a prostorů a mění a vyvíjí se i jejich vzájemné vztahy.

Příběhy z městečka jsou unikátním formátem improvizačního divadla, kterého autorem je v Amsterdamu působící Rod Ben Zeev, a který jsme se od něj naučili na divadelním festivale v Německu. Scénograficky jsou inspirované filmem Dogville, ale obsahem se můžou pohybovat na poli jakéhokoli žánru od romantiky až po detektivku.

Kdo jsou TAMTi?

Jsme brněnské improvizační divadlo, které funguje od roku 2011. Začínali jsme s kratšími improvizačními komediálními formami (improshow, improzápas) a postupně svůj repertoár rozšiřujeme směrem k delším formátům improvizačního divadla jako například Monology (Armando), Obývací pokoj, Příběhy z městečka a další.

Baví a zajímá nás improvizace jako zdroj zábavy i zamyšlení nad světem kolem nás. Naše představení celé vznikají přímo na jevišti a jsou neopakovatelným zážitkem.

Pokud se o nás chcete dovědět víc, mrkněte na naše stránky - www.tamti.cz nebo na náš facebook - www.facebook.com/improtamti.