BuranTeatr

Za trochu lásky aneb Valentýnský večer v BuranTeatru

„Aby tvá láska nezchladla, vezmi ji k nám do divadla!“


Za trochu lásky šel bys světa kraj? Šel s hlavou odkrytou a šel bys bosý? Šel v ledu, ale v duši věčný máj? Šel vichřicí, však slyšel zpívat kosy? Šel pouští a měl v srdci perly rosy? Za trochu lásky šel bys světa kraj, jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí?

My máme spoustu lásky na rozdávání a vichřice ani pouště zdolávat nemusíte. 14. února pro vás chystáme Buranský valentýnský večer, takže stačí, abyste pozvali své drahé polovičky. Nebo klidně přijďte sami, my vás budeme mít rádi i tak.

Uvedeme šansonový muzikál o lásce s názvem Domeček, který budete mít možnost sledovat z netradičně uspořádaného hlediště, od soukromých stolečků, kde bude pro každou dvojici připraveno také občerstvení. Ihned po představení se pak v Black Box Cafe uskuteční rádoby vtipné vystoupení rádoby kapely, složené z hudebně nadaných Buranů, která si pro tuto příležitost připraví rádoby recesistické verze těch nejslavnějších rádoby romantických hitů všech dob.

Cena vstupenky pro pár je 1400 Kč a zahrnuje vstup pro dvě osoby na představení Domeček, intimní posezení a občerstvení. Koncert máte od nás z lásky. V prodeji je pouze 10 stolečků, tudíž se zakoupením svých vstupenek neváhejte.