Daniel Orrantia v Brně / Daniel Orrantia in Brno

„Kolumbijský performer tvořící na pomezí improvizace a fyzického divadla, klaun a mim Daniel Orrantia přijede poprvé do Brna. Od čtvrtka 25. 4. do neděle 28. 4. zde odučí 3 workshopy a odehraje 2 představení – sólově, i ve spolupráci s The Randoms a Bafni. // Daniel Orrantia - Columbian performer on the edge in between improvisation and physical theatre, clown and mime will visit Brno for the first time. From April 25 until April 28, Daniel will teach 3 workshops and perform in 2 shows – solo as well as with The Randoms and Bafni. “


WORKSHOPY A PŘEDSTAVENÍ S DANIELEM ORRANTIA / WORKSHOPS AND SHOWS WITH DANIEL ORRANTIA


25. 4. 2019, 19:30 hod.
SHOW: Daniel Orrantia: VĚŠTEC / THE FORTUNE TELLER + Daniel Orrantia & The Randoms: HŘIŠTĚ / THE PLAYGROUND
Informace a vstupenky ZDE. / Information and tickets HERE.


26. 4. 2019, 17:00 – 20:00 hod.
WORKSHOP: Hravost / Playfulness
Informace a přihlašování ZDE. / Information and application HERE.


27. – 28. 4. 2019, Sobota / Saturday 10:00 – 17:30 hod. + Neděle / Sunday 10:00 – 14:00 hod.
WORKSHOP: Kompozice: Používání jevištního prostoru / Composition: Using Space on Stage
Informace a přihlašování ZDE. / Information and application HERE.


27. 4. 2019, 19:30 hod.
SHOW: Daniel Orrantia & Bafni: Medvídci z Bogoty / Teddy Bears from Bogota
Informace a vstupenky ZDE. / Information and tickets HERE.


28. 4. 2019, 17:00 – 20:00 hod.
WORKSHOP: Hravost / Playfulness
Informace a přihlašování ZDE. / Information and application HERE.


Více informací získáte po rozkliknutí jednotlivých workshopů či představení. / Find out more in the links above.

Všechna představení a workshopy s Danielem Orrantia jsou v angličtině bez překladu. Pokud máte jakékoli otázky, pište na herucova@buranteatr.cz / All the shows and workshops with Daniel Orrantia will be in English without translation. If you have any questions, please write to herucova@buranteatr.cz


---------------------------------------

DANIEL ORRANTIA (COL)

===== FOR ENGLISH SCROLL DOWN =====

Moje tvorba se pohybuje na pomezí improvizace a fyzického divadla, přičemž do ní vnáším prvky klauna, mima, komixu a malby jako vyjadřovacích a storytellingových prostředků. Věnuji se vedení workshopů a režírování představení s různými skupinami a na festivalech po celém světě.
Také vedu workshopy designu pro základní a střední školy v různých zemích a s dětmi z rozličných sociálních podmínek. Jako performer jsem procestoval svět s představením Speechless – improvizovanou show beze slov. Založil jsem a vedu společnost PICNIC, která se specializuje na vytváření autorského a kolaborativního divadla s umělci přinášejícími své zkušenosti z různých uměleckých oborů. Společně se svým týmem jsem založil a řídím MonkeyFest – každoroční improvizační festival, který se v Kolumbii koná od roku 2011.

========== ENGLISH VERSION ==========

My practice pushes the boundaries between improvisation and physical theatre, bringing elements of clowning, mime, comics and painting as tools for expression and storytelling. I have been designing workshops and directing shows for different groups and festivals around the world.
Additionally I have run design workshops for schools with young children and teenagers from different countries and backgrounds. As a performer, I have toured the world with Speechless an improvised show without words. I founded and currently run a company called PICNIC, specialized in creating devised work, collaborating with different artists who bring inspiration from diverse areas. Together with this team I founded and direct the MonkeyFest - an anual impro theater festival that happens in Colombia since 2011.