Workshop: DANIEL ORRANTIA: Hravost / Playfulness

„Workshop kolumbijského performera tvořícího na pomezí improvizace a fyzického divadla, klauna a mima Daniela Orrantiu. // Workshop with Daniel Orrantia - Columbian performer on the edge in between improvisation and physical theatre, clown and mime. “


===== FOR ENGLISH SCROLL DOWN =====

Ve hře je možné všechno. V přátelské a bezpečné atmosféře budeme společně hledat způsoby, jak si popustit uzdu a objevit svět nekonečných možností v rámci hry. Objevíme radost v riskování a v hledání hravých způsobů, jak si užívat zhoršování situace pro účely hry.

Kdy:
Workshop probíhá ve 2 termínech, které na sebe nenavazují.
Pátek 26. 4. 2019, 17:00 – 20:00
Neděle 28. 4. 2019, 17:00 – 20:00

Kde:
BuranTeatr, Kounicova 20, Brno

Cena:
Early birds (do 31. 3. 2019): 990 Kč
Plná cena: 1 200 Kč

Přihláška:
Přihlašujte se zaplacením nevratné zálohy 500 Kč zde:
Pátek: ZDE
Neděle: ZDE
Druhá část platby proběhne v hotovosti na začátku workshopu.

Workshop je v angličtině, ale nemusíte se bát, v případě potřeby vše přeložíme, takže vám postačí základní úroveň angličtiny.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na herucova@buranteatr.cz.

Celý program s Danielem Orrantia v Brně (25. - 28. 4. 2019) ZDE.

========== ENGLISH VERSION ==========

Anything is possible if it happens within a game. In a friendly and secure atmosphere the participants will look for ways to unleash themselves into a world of endless opportunities within the act of play. They will find the pleasure in taking risks, finding ways of raising the stakes in a playful way.

When:
Workshop happens 2 times, choose the date which is more convenient for you.
Friday 26. 4. 2019, 17:00 – 20:00
Sunday 28. 4. 2019, 17:00 – 20:00

Where:
BuranTeatr, Kounicova 20, Brno

Price:
Early birds (before 31. 3. 2019): 990 Kč
Regular price: 1 200 Kč

Registration:
Sign in for the workshop by paying a unreturnable downpayment of 500 Kč here:
Friday: HERE
Sunday: HERE
The second part of the payment will happen in cash at the beginning of the workshop.

Workshop is in English without translation.

In case of any questions contact us at herucova@buranteatr.cz.

All shows and workshops with Daniel Orrantia in Brně (25. - 28. 4. 2019) HERE.

---------------------------------------

DANIEL ORRANTIA (COL)

===== FOR ENGLISH SCROLL DOWN =====

Moje tvorba se pohybuje na pomezí improvizace a fyzického divadla, přičemž do ní vnáším prvky klauna, mima, komixu a malby jako vyjadřovacích a storytellingových prostředků. Věnuji se vedení workshopů a režírování představení s různými skupinami a na festivalech po celém světě.
Také vedu workshopy designu pro základní a střední školy v různých zemích a s dětmi z rozličných sociálních podmínek. Jako performer jsem procestoval svět s představením Speechless – improvizovanou show beze slov. Založil jsem a vedu společnost PICNIC, která se specializuje na vytváření autorského a kolaborativního divadla s umělci přinášejícími své zkušenosti z různých uměleckých oborů. Společně se svým týmem jsem založil a řídím MonkeyFest – každoroční improvizační festival, který se v Kolumbii koná od roku 2011.

========== ENGLISH VERSION ==========

My practice pushes the boundaries between improvisation and physical theatre, bringing elements of clowning, mime, comics and painting as tools for expression and storytelling. I have been designing workshops and directing shows for different groups and festivals around the world.
Additionally I have run design workshops for schools with young children and teenagers from different countries and backgrounds. As a performer, I have toured the world with Speechless an improvised show without words. I founded and currently run a company called PICNIC, specialized in creating devised work, collaborating with different artists who bring inspiration from diverse areas. Together with this team I founded and direct the MonkeyFest - an anual impro theater festival that happens in Colombia since 2011.