SHOW: Daniel Orrantia: Věštěc / The Fortune Teller + Daniel Orrantia & The Randoms: Hřiště / The Playground

„Show kolumbijského performera tvořícího na pomezí improvizace a fyzického divadla, klauna a mima Daniela Orrantiu a brněnské skupiny The Randoms. // Show with Daniel Orrantia - Columbian performer on the edge in between improvisation and physical theatre, clown and mime and Brno based group The Randoms. “


===== FOR ENGLISH SCROLL DOWN =====

Daniel Orrantia: Věštěc

Od počátku věků se snažíme dozvědět, co na nás v budoucnosti čeká. Mluvili jsme s bohy, četli jsme nebeské konstelace a ptali jsme se na radu starších. V tomto představení vytvoříme vizi budoucnosti. Společně. Věříce naší intuici a hledajíce různá znamení se ponoříme do tohoto neznámého prostředí. Umění věštění se skrývá uvnitř každého z nás. Je potřeba ho jen probudit... V sólové improvizační show Daniela Orrantia.

Daniel Orrantia & The Randoms: Hřiště

Hřiště jako místo pro hru a oživení představ a příběhů. Místo, kde se pravidla vytváří v průběhu hry a kde je možné všechno. Právě takovým hřištěm se stane jeviště, na kterém se potká Daniel Orrantia s Bárou Herucovou, Petrou Andrášik a Tomášem Andrášik z brněnského uskupení The Randoms. Čeká nás neopakovatelná čistá improvizace, která vznikne a zanikne přímo před vašima očima. Nenechte si to ujít.

Kdy: Čtvrtek 25. 4. 2019, 19:30 hod.
Kde: BuranTeatr, Kounicova 20, Brno
Cena: Dospělí 200 Kč, studenti 150 Kč
Rezervace: ZDE

Představení je v angličtině bez překladu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na herucova@buranteatr.cz.

Celý program s Danielem Orrantia v Brně (25. - 28. 4. 2019) ZDE.


========== ENGLISH VERSION ==========

Daniel Orrantia: The Fortune Teller

Since the beginning of time we have striven to learn what the future holds. We have talked to the gods, read celestial constellations and sought advice from the elders. In this show we will create a vision of the future. Together. Trusting our intuition and reading the signs we will dive deeply into unknown territory. The Art of Divination lies within all of us. It just needs to be awoken. In an improvised solo-show created and performed by Daniel Orrantia.

Daniel Orrantia & The Randoms: The Playground

The Playground is a place to play and revive ideas and stories. A place, where the rules are created on the spot and where everything is posible. Daniel Orrantia together with Bára Herucová, Petra Andrášik and Tomáš Andrášik from The Randoms will change the stage into a playground just like that. The result will be an unrepeatable improvisation created in front of you. Make sure to be there to see it!

When: Thursday 25. 4. 2019, 19:30
Where: BuranTeatr, Kounicova 20, Brno
Price: 200 Kč / 150 Kč
Book your tickets: HERE

The show is in English without translation.

In case of any questions contact us at herucova@buranteatr.cz.

All shows and workshops with Daniel Orrantia in Brně (25. - 28. 4. 2019) HERE.

---------------------------------------

DANIEL ORRANTIA (COL)

===== FOR ENGLISH SCROLL DOWN =====

Moje tvorba se pohybuje na pomezí improvizace a fyzického divadla, přičemž do ní vnáším prvky klauna, mima, komixu a malby jako vyjadřovacích a storytellingových prostředků. Věnuji se vedení workshopů a režírování představení s různými skupinami a na festivalech po celém světě.
Také vedu workshopy designu pro základní a střední školy v různých zemích a s dětmi z rozličných sociálních podmínek. Jako performer jsem procestoval svět s představením Speechless – improvizovanou show beze slov. Založil jsem a vedu společnost PICNIC, která se specializuje na vytváření autorského a kolaborativního divadla s umělci přinášejícími své zkušenosti z různých uměleckých oborů. Společně se svým týmem jsem založil a řídím MonkeyFest – každoroční improvizační festival, který se v Kolumbii koná od roku 2011.

========== ENGLISH VERSION ==========

My practice pushes the boundaries between improvisation and physical theatre, bringing elements of clowning, mime, comics and painting as tools for expression and storytelling. I have been designing workshops and directing shows for different groups and festivals around the world.
Additionally I have run design workshops for schools with young children and teenagers from different countries and backgrounds. As a performer, I have toured the world with Speechless an improvised show without words. I founded and currently run a company called PICNIC, specialized in creating devised work, collaborating with different artists who bring inspiration from diverse areas. Together with this team I founded and direct the MonkeyFest - an anual impro theater festival that happens in Colombia since 2011.