BuranTeatr, Džem Theatre a hosté

Měsíc improvizace: Džem, jam a marmeláda

„Večer divadelní, hudební i výtvarné improvizace.“


PROGRAM VEČERA

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Večer začneme výtvarnou improvizací v 19,15, o kterou se přímo na místě postarají umělci z Malujeme jinak. Jejich výtvory budou následně v prodeji v rámci tiché dražby a tak je bude moct získat kdokoli z vás.

Malujeme jinak - facebook

Malujeme jinak - web

~~~~~~~~~~~~~~~~~

O divadelní improvizaci se ve 20,00 hod. postará
Džem Theatre s představením Motel

Jedná se o volnější improvizaci, ve které na základě podnětu od diváků vytvoří šest herců tři dlouhé příběhy odehrávající se v různých časech v jednom konkrétním motelovém pokoji. Potečou slzy smíchu i zármutku, poteče pot a krev, možná i džem.

Džem Theatre - facebook

~~~~~~~~~~~~~~~~~

O hudební improvizaci se od 21,00 hod postará Jan Kramář Watchman Ganesha společně s přáteli K hudební improvizaci se můžou připojit i návštěvníci se svými nástroji (nebo hlasy) a chutí si zahrát.

Jan Kramář Watchman Ganesha - facebook

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vstupné: 150 / 100 Kč


Džem, jam a marmeláda je součástí projektu Měsíc improvizace.

Od 17. března do 15. dubna 2018 se v BuranTeatru odehraje série večerů zaměřujících se na fenomén nejen divadelní, ale také výtvarné či hudební improvizace. Tento žánr se v posledních letech těší čím dál větší oblibě nejen v řadách tvůrců, ale i v řadách diváckých a Měsíc improvizace představí reprezentativní přehled brněnského improvizačního spektra.