Valentýnský večer v BuranTeatru aneb Lásky není nikdy dost!

„Nekupujte plyšová srdíčka nebo bonboniéry. Darujte výjimečný zážitek a prožijte valentýnský večer originálním způsobem v BuranTeatru.“


Svátek svatého Valentýna je jedním z nejsložitějších, co se týče shánění či vymýšlení dárků. Patříte mezi ty, kteří tak dlouho a poctivě už od září plánují jakým dárkem potěšit svůj nejdražší protějšek až na to ve vánočním a novoročním shonu úplně zapomenou a dojde jim to až 14 února, když stojí ve frontě u pokladny, kde na ně z obrovských košů a regálů křičí desítky tuctových bonbonů a čokolád v červeném kýčovitém balení, takže je nakonec koupí? Anebo jste naopak typ, který vůbec žádný dárek neřeší a zcela rutinně zajde do nejbližšího obchodu pro kytici červených růží? Ukažte vaší polovičce, že ve vás dřímá milovník se smyslem pro originalitu a připravte jí společně strávený nezapomenutelný večer plný lásky v BuranTeatru. Ptáte se, co jsme si pro vás přichystali? Velmi tematickou pohybově-taneční inscenaci s názvem LO.VE!, po jejímž konci budete moci v poklidu usednout k soukromému stolečku s občerstvením a vínem a strávit zde za doprovodu příjemné hudby celý valentýnský večer. Tak darujte si lásku! Lásky totiž není nikdy dost.

Cena: 1200 Kč / pár

Cena pro patrony divadla: 600 Kč / pár

Cena zahrnuje 2 vstupenky na představení, soukromý stoleček pro dva v prostorách divadla, drobný raut, 0,5 l vína a hudební doprovod.

Valentýnský večer v BuranTeatru


LO.VE!

Říká se "jednoho dne" a nezdá se to blízko.

LO.VE! mapuje jednotlivé etapy vztahu dvou lidí v časové chronologii. Čtyři fáze vztahu jako východisko pro otázky soužití dvou lidí. Setkání, okouzlení, všednodennost, odcházení. Z chaosu světa do intimity vztahu dvou a potom dál - na věčnost. Potřebujeme se, chceme se, potkáme se?

“Organický znamená pravdivý všude tam, kde se celek má k části tak jako část k celku a kde se povaha materiálů, povaha účelu, povaha celkového provedení projevuje jako nutnost.”

F. L. Wright.

Koncept: Petr Novák, Kateřina Lukáčová

Choreografie, účinkují: Tereza Lepold Vejsadová, Lukáš Lepold