OPEN CALL Náplava vol. 2


NÁPLAVA // PŘÍLIV NEZÁVISLÉ MIMOBRNĚNSKÉ SCÉNY

11. - 13. února 2021

BuranTeatr - největší nezávislé divadlo v Brně se zaměřením na novou činohru, pohybové divadlo a hraniční divadelní formy - již druhým rokem vyhlašuje otevřenou výzvu pro všechna mimobrněnská nezávislá divadla, divadelní skupiny i jednotlivé performery z České republiky a Slovenska.

I když letošní ročník částečně přerušila koronová opatření, rozhodli jsme se uspořádat „něco jako festival“ Náplavu v divadelní sezoně 2020/2021 znovu. Cílem Náplavy je podpořit nezávislou scénu možností představit brněnským divákům tři divadelní představení z dílny profesionálních nezávislých divadel, divadelních skupin, či jednotlivých performerů z České republiky a Slovenska, kteří tvoří v „mimobrněnském“ divadelním prostoru. Jelikož jsme prostor otevřený profesionálnímu nezávislému umění, jde nám především o vytvoření třídenní kreativní platformy, v rámci které bychom brněnským divákům rádi představili další inspirativní část spektra nezávislých divadelníků a jejich tvorbu, a rovněž tak přispěli k navázání nových kontaktů v brněnské divadelní obci.

CO ZAJIŠŤUJEME:

-prostor malé scény (variabilní kapacita 50-80 míst), prostor velké scény (kapacita 230 míst)

-veškeré technické vybavení, které v divadle máme k dispozici

-propagaci v PR materiálech ze strany divadla

-veškerou tržbu ze vstupného s minimální garancí 5000 Kč

Veškeré potřebné informace o Vás a o Vašem projektu nám napište do níže přiloženého google formuláře, který slouží jako přihláška do 13. září 2020. Případné dotazy zasílejte na e-mailovou adresu alexandra.bolfova@buranteatr.cz. Výběr zaslaných inscenací proběhne do poloviny října 2020.

Neváhejte, vypište formulář a přivezte svoji inscenaci do Buranu!

Formulář k přihlášení naleznete ZDE.