Tož díky, děcka!

Tož díky, děcka! je projekt divadla BuranTeatr, který vznikl jako reakce na společenskou situaci spojenou s pandemii koronaviru na konci dubna 2020.

Je formou poděkování všem záchranným složkám, které se v první linii účastní každodenního boje s  koronavirem a vystavují tak nebezpečí nejen sebe samotné, ale i své blízké a rodiny. Z tohoto důvodu se rozhodlo divadlo BuranTeatr všem zdravotníkům, lékařům, dalšímu zdravotnímu personálu, hasičům, policistům a vojákům poskytnout zdarma vstupenky na veškeré reprízy Buranských inscenací po celou divadelní sezónu 2020/2021.

Projekt probíhá v úzké komunikaci s konkrétními oslovenými institucemi, ve kterých výše zmíněné profese pracují. Zapojit se do projektu a zažádat o volné vstupy však mohou i jednotlivci.

Lékaři, zdravotní sestry, záchranáři, laboranti, lékárníci, hasiči, policisté a vojáci, kteří budou chtít v nové sezóně 2020/2021 navštívit reprízy inscenací divadla BuranTeatr, si mohou lístky předem rezervovat na rezervačním webu divadla, nebo požádat o volné vstupenky před představením na pokladně divadla. Příslušnost k jedné z těchto profesí mohou diváci doložit pracovním průkazem, či jinou formou legitimace.

Případné dotazy směřujte na emailovou adresu vstupenky@buranteatr.cz, nebo na tel. číslo +420 774 492 131.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
S láskou
Vaši Burani!